Технології

Слух: не варто очікувати великих змін в найближчих iPhone

iPhone 12 Pro

Apple добре відома тим, що вельми неспішно впроваджує нові технології в свої продукти. За даними відразу декількох джерел, фанатам компанії не варто очікувати будь-яких великих змін в майбутніх моделях iPhone, а по частині камер кардинальних нововведень не буде ще роки три.

Авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо запевняє, що до 2023 року Apple не буде кардинально міняти об’єктиви камер в iPhone. Найбільш значущими змінами за останні роки стала поява ультраширококутного модуля в 11-й серії і збільшення кількості лінз з 6 до 7 в об’єктиві основної камери зі зміною діафрагми з f/1.8 до f/1.6 в 12-й серії. За даними інсайдера, будь-які значущі зміни по частині об’єктивів варто чекати не раніше виходу умовного iPhone 15.

Читайте також:  У Windows 10 з'явився аналог популярного сервісу Google

Інформацією про майбутні смартфони Apple поділився і японський ресурс MacOtakara, рані опублікував подробиці про нові iPad. За даними видання, моделі 13-ї серії збережуть той же дизайн з плоскими гранями, що і в актуальних моделях.

По ширині і висоті смартфони не зміняться, а ось товщина збільшиться на 0,26 мм. Чи Пов’язано це з установкою акумуляторів більшої ємності, не уточнюється.

При цьому зміститься розмовний динамік, завдяки чому виріз в екрані стане помітно менше, але нікуди не зникне. Принаймні, не в моделях 2021 року.

Разом з тим журналісти запевняють, що компанія оновить дизайн блоку камер, додавши сапфірове скло, що прикриває відразу всі об’єктиви. У звіті MacOtakara також говориться, що в iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max камери будуть одного розміру, а значить, менша версія отримає збільшений сенсор, стабілізацію на матриці і 2,5-кратний оптичний зум, як в iPhone 12 Pro Max.

Читайте також:  HUAWEI запатентувала методику видалення подряпин з дисплеїв смартфонів

Відзначимо, що поки все це лише чутки, які не мають ніякого офіційного підтвердження.