Авто

Ілону Маску кинули виклик в гонці позашляховиків

Glickenhaus

Американський автовиробник викликав Ілона Маска на битву позашляховиків в рамках знаменитої мексиканської гонки по бездоріжжю Baja 1000. Проти електричного пікапа Tesla Cybertruck повинен вийти позашляховик Glickenhaus на водневих елементах.

Ілон Маск відомий своїми критичними поглядами на концепцію водневих паливних елементів. За його словами, така технологія – не що інше, як приголомшлива дурість, і не може зрівнятися з електричними автомобілями. Також мільярдер вже виявляв інтерес до заїзду свого позашляховика Cybertruck на трасі Baja 1000.

Читайте також:  З'явилися нові фотографії самого доступного кросовера Hyundai

Судячи з усього, висловлювання Ілона Маска не залишилися непоміченими: Джеймс Глікенхаус, глава компанії з виробництва автомобілів Scuderia Cameron Glickenhaus (SCC), викликав Cybertruck на битву позашляховиків на трасі Baja 1000.

Вона розташована на півострові Нижня Каліфорнія в Мексиці і включає більше 1000 миль (1600 км) грунтової дороги, піщаних дюн і крутих спусків.

Проти електричного пікапа повинен виступити позашляховик Glickenhaus, що працює на базі водневих паливних елементів, а сам заїзд, як планує Джеймс Глікенхаус, відбудеться тільки в 2023 році. Ілон Маск поки нічого не відповів на такий гучний виклик.

До речі, глава SCC заявив, що його автомобілю не знадобиться додаткова заправка, оскільки він здатний проїхати всю дистанцію на одному баку, тоді як для Cybertruck спеціально встановлять зарядку, адже електричний позашляховик може проїхати на одному заряді не більше ніж 500 миль (800 км), а значить, в кращому випадку його вистачить тільки на половину шляху.