Авто

У Tesla Model 3 лопається скло задньої правої двері

Скло Tesla 3

У минулому році деякі власники Tesla скаржилися на скло задніх правих дверей, яке лопається вщент, а тепер ця проблема була виявлена і на новій Model 3.

Перші повідомлення про скло. яке лопається на Tesla Model 3 з’явилися в березні 2020 року, а потім аналогічні проблеми виникли у власників електрокарів Model Y в жовтні.

У всіх випадках відбувалося одне і те ж — скло задніх правих дверей мимовільно лопалося і розсипалося на осколки без будь-яких видимих причин. З осені минулого року про це нічого не було чутно, але видання InsideEVs повідомило про новий епізод, що стався вже в січні 2021 року в Каліфорнії з новою Tesla Model 3 Standard Range Plus.

Читайте також:  Toyota, Nissan і Ford скоротили виробництво через брак напівпровідників

Електрокар доставили до будинку господині і після виконання всіх формальностей вона сіла всередину, щоб загнати його в гараж. Ледве Tesla почала рухатися заднім ходом, як скло задніх правих дверей раптово лопнуло вщент.

За словами власниці, це сталося абсолютно без будь-яких зовнішніх впливів. Фахівець техпідтримки Tesla, куди звернулася жінка, пообіцяв розібратися в проблемі і припустив, що це сталося через дефект скла і підвищеного тиску в салоні нового електрокара.