Авто

Toyota Land Cruiser нового покоління отримає три мотора V6

Toyota Land Cruiser

Довгоочікуваний Toyota Land Cruiser майбутнього покоління отримає нову лінійку двигунів з трьох V-подібних “шісток”: бензинової, гібридної і дизельної.

Про новий позашляховик Toyota, який неофіційно називають Land Cruiser 300, давно ходять чутки, що зі зміною покоління він позбудеться моторів V8 — як бензинового, так і дизельного.

Натомість йому обіцяють перехід на більш екологічні та економічні «шістки». Видання Autoweek з посиланням на власні джерела в Toyota підтверджує цю інформацію і повідомляє, що «трьохсотий» отримає на вибір три мотори V6: 3,5-літровий бензиновий турбомотор, його більш потужну гібридну версію, а також 3,3-літровий турбодизельний двигун.

Читайте також:  Оновлений Peugeot 3008 дістався до України

Габарити нового Land Cruiser виявляться приблизно такими ж, як у нинішнього позашляховика: автомобіль виросте в довжину приблизно на 20 міліметрів, в ширину — на п’ять міліметрів, але стане нижче на 10 міліметрів.

Колісна база збільшиться на 50 міліметрів. При цьому Toyota планує зробити новий позашляховик більш утилітарним і доступним – і, як наслідок, більш популярним по всьому світу.

Автомобіль майбутнього покоління може дебютувати вже в квітні нинішнього року.