Технології

WhatsApp змушує користувачів ділитися своїми даними з Facebook

WhatsApp

Ще в 2014 році WhatsApp став частиною сімейства компанії Facebook, а минулого літа запропонував користувачам ділитися своїми даними з популярною соцмережею.

Тепер же в оновленій політиці конфіденційності месенджера умови надання деяких даних Facebook користувачем перейшли з добровільної форми в примусову.

WhatsApp

На офіційному сайті WhatsApp детально описано, як саме входять до складу Facebook компанії можуть використовувати одержувані від месенджера дані.

Як зазначено на скріншоті вище, в повідомленні йдеться про три ключові оновлення. Вони стосуються обробки особистих даних користувачів, їх використання та переваг інтеграції для пропозиції більш відповідних продуктів.

Читайте також:  Павло Дуров закликає користувачів iOS переходити на Android

“Дані, які ми передаємо іншим компаніям Facebook, включають реєстраційну інформацію про ваш обліковий запис (наприклад, номер телефону) і транзакції, інформацію, пов’язану з послугами, інформацію про те, як ви взаємодієте з іншими людьми при використанні наших сервісів, інформацію про мобільні пристрої, Ваш IP-адреса, і можуть включати інші дані, зазначені в розділі Політики конфіденційності», — йдеться на сайті WhatsApp.

Крім того, користувач повідомляється про те, що ці зміни набудуть чинності вже 8 лютого, і у нього не буде іншого шляху, окрім як прийняти їх. В іншому випадку використання WhatsApp стане неможливим.