Технології

У Windows 10 з’явився аналог популярного сервісу Google

Microsoft Windows 10

Схоже, що Microsoft нарешті серйозно взялася за розвиток Windows 10. Компанія розробляє нові стандартні програми та готує великий редизайн інтерфейсу користувача. Згідно інформації, що з’явилася, зміни торкнуться і панелі завдань, де з’явиться корисний віджет.

У своєму блозі Microsoft офіційно розповіла про нововведення збірки 21286, доступною зараз в тестовому режимі для учасників програми Windows 10 Insider Preview. Найпомітнішою зміною став новий віджет на панелі завдань, що нагадує за своєю суттю популярний сервіс Google Discover.

Читайте також:  Google зробить роботу розширень Chrome «прозорою» для користувачів

З правого боку біля годинника і системних іконок відображається актуальна погода. Якщо натиснути туди, відкривається вікно з більш докладним прогнозом, акціями, спортивними подіями і різними новинами. Вся інформація буде динамічно оновлюватися протягом дня і адаптуватися під переваги Користувача.

Microsoft Windows 10

За запевненнями Microsoft, користувачі зможуть самостійно персоналізувати свою стрічку, вибравши, що саме вони хочуть бачити в ній. У компанії впевнені, що це дозволить людям завжди бути в курсі актуальних і цікавих для них подій.

На даний момент нова функція доступна в США, Канаді, Великобританії, Австралії та Індії. Про терміни релізу в інших регіонах інформації поки немає.

Читайте також:  В Японії створили перший в світі розумний годинник з датчиком глюкози

Джерело: Microsoft