Технології

LG анонсувала перший в світі телевізор із захистом очей Eyesafe

LG Display

Напередодні виставки споживчої електроніки CES 2021 компанія LG повідомила про підготовлюваний випуск нового 65-дюймового OLED-дисплея для телевізорів, що пройшов сертифікацію TUV Rheinland Eyesafe. Безпека пристрою для очей користувачів була підтверджена групою провідних офтальмологів світу.

За запевненням фахівців, вихід дисплея з сертифікатом Eyesafe “відкриває нову сторінку в історії побутової електроніки”. Новинка LG примітна мінімальним рівнем випромінювання в синьому колірному спектрі при оптимальній передачі кольору.

Читайте також:  Нова технологія дозволяє зробити всю побутову техніку розумною

Поява дисплея, відповідного вимогам Eyesafe, на думку аналітиків, важливо для всієї індустрії, оскільки в умовах пандемії час, який користувачі проводять у дисплеїв, значно зросла.

Так, недавній звіт компанії Nielsen показав, що середній час, яку проводить житель США перед екраном, становить близько 13 годин на день.

“В умовах пандемії “екранний час”, в тому числі використання телевізорів і електронних пристроїв, продовжує зростати, і ми вважаємо, що наш обов’язок — поставити здоров’я споживачів на перше місце. Ми з нетерпінням чекаємо продовження нашої роботи з LG Display, і закликаємо інших великих виробників дисплеїв і телевізійних брендів прийняти рішення Eyesafe в найближчому майбутньому”, — зазначив генеральний директор Eyesafe Джастін Баррет.

Читайте також:  Аналітики підрахували, скільки Apple заощадить, відмовившись від процесорів Intel

Сам стандарт дисплея Eyesafe включає ряд медичних вимог для побутової електроніки, які були розроблені більш ніж 250 офтальмологами, інженерами та оптометристами з усього світу.

Очікується, що в 2021 році на ринку з’являться монітори з сертифікацією Eyesafe і у виконанні інших виробників.

Джерело: gadgets.ndtv.com