Авто

Електричний Mercedes отримає величезний вигнутий екран зі штучним інтелектом

Mbux Hyperscreen

Німецький автовиробник Mercedes-Benz представив інноваційний екран інформаційно розважальної системи Mbux Hyperscreen. Він займає всю передню панель автомобіля і оснащений системою штучного інтелекту. Серійно новинка дебютує на флагманському електрокарі EQS в 2022 році.

Екран складається з трьох окремих дисплеїв, один з яких призначений для переднього пасажира. Але оскільки всі елементи системи закриті одним склом, екран являє собою єдине ціле, яке простягається від одного краю автомобіля до іншого.

Читайте також:  В Україні змінили правила перевезення дітей в автомобілі

Діагональ екрану становить 56 дюймів, що робить його найбільшим на сьогоднішній день-у Cadillac Escalade c аналогічним дисплеєм діагональ “всього” 38 дюймів.

Mbux Hyperscreen

Панель зробили злегка зігнутою, проте інженерам вдалося домогтися вражаючої міцності-скло загартовують при температури вище 650 градусів за Цельсієм, завдяки чому воно вийшло ідеально чітким. В рамках краш-тестів навіть під час навіть найсерйозніших “аварій” скло не розбивається-в рідкісних випадках з’являються тріщини, які утримують повітроводи, вмонтовані з боків.

Mbux Hyperscreen

Але головною особливістю стане штучний інтелект з можливістю навчання, який покликаний зробити “спілкування” з автомобілем максимально комфортним. Наприклад, якщо водій в одному і тому ж місці включає режим збільшення кліренсу, автомобіль це запам’ятає і буде самостійно включати цей режим, щоб полегшити процес управління для водія.

Читайте також:  Volkswagen назвав моделі, які до останнього збережуть ДВС

Mbux Hyperscreen

Інший варіант використання штучного інтелекту-прив’язка до часу і місця вчинення дії. Якщо водій щовівторка ввечері дзвонить комусь, то система це теж запам’ятає і буде сама пропонувати набрати номер в певний час.

Очікується, що вперше серійна версія Hyperscreen з’явиться на електричному седані EQS, чиє виробництво намічено на 2021 рік, а дебют серійної версії — на 2022 рік.

Джерело: Daimler