Технології

LG представила перший в світі ручний пилосос, який самоочищається

CordZero ThinQ A9 Kompressor+

Напередодні виставки CES 2021 компанія LG представила новий ручний бездротовий пилосос CordZero ThinQ A9 Kompressor+. Головною його фішкою стала фірмова док-станція, що служить одночасно для зарядки пристрою і очищення контейнера від зібраного сміття без участі користувача.

LG поки не вдається в технічні подробиці новинки, зосередивши всю увагу на фірмовій док-станції. При установці пилососа на зарядку система перевіряє рівень заповнення контейнера для сміття.

Читайте також:  Нові телевізори Samsung отримали «безсмертний» пульт

CordZero ThinQ A9 Kompressor+

Якщо він повний, то весь пил всмоктується в зарядну станцію і збирається всередині в спеціальному мішку. Останній, ймовірно, потім потрібно замінити на новий або очистити – виробник не уточнює.

При бажанні користувач може вручну запустити операцію очищення. За запевненнями компанії, все це робить прибирання зручніше, швидше і гігієнічніше.

Зарядна станція LG CordZero ThinQ A9 Kompressor + також служить для зберігання шести аксесуарів і насадок, включаючи щілинну насадку, щітку для прибирання шерсті тварин, насадку для килимів, насадку для твердих підлог і миючу насадку Power MOP.

Ще одна фішка пилососа-можливість швидкої заміни акумулятора, що корисно при збиранні великих площ.

Читайте також:  Samsung анонсувала нове покоління OLED-дисплеїв для ноутбуків

Про ціну і терміни початку продажів LG CordZero ThinQ A9 Kompressor + інформації поки немає.

Джерело: LG