Технології

Нові телевізори Samsung отримали «безсмертний» пульт

Samsung

Компанія Samsung заявила, що в найближчі кілька років буде слідувати стратегії Going Green, яка включає використання вторсировини і скорочення відходів. В рамках програми компанія стане комплектувати свої телевізори незвичайними пультами дистанційного керування і упаковувати фірмові пристрої в багатофункціональні коробки.

У 2021 році Samsung має намір постачати телевізори з першими у своєму роді ПДУ з сонячними батареями. У нових пультах не використовуються батарейки стандартів АА або ААА: вони заряджаються як від природного, так і від штучного освітлення, а також через порт USB.

Читайте також:  Facebook планує випустити свою заміну смартфонам вже в цьому році

За попередніми підрахунками, таке рішення допоможе скоротити відходи приблизно на 99 мільйонів елементів живлення за наступні сім років. До того ж для виробництва таких пультів Samsung буде використовувати до 24% вторинного пластику з перероблених пляшок.

Samsung

Також компанія представила новий тип екологічно чистої картонної упаковки. У такого роду коробках вже поставлялися деякі телевізори в 2020 році. Тепер в же в них будуть продаватися всі моделі серій Lifestyle і QLED.

Samsung

Нові упаковки призначені для перетворення їх в корисні предмети меблів, наприклад в будиночок для кішки або невеликий стелаж для журналів. Щоб подивитися, як можна повторно використовувати конкретну коробку, досить буде просто відсканувати QR-код.

Читайте також:  Павло Дуров закликає користувачів iOS переходити на Android

Джерело: TechHive