Технології

Samsung оснастить смартфони функцією калібрування телевізора

Samsung

В ході виставки споживчої електроніки CES 2021 Samsung планує представити кілька оригінальних проектів, розроблених в рамках свого підрозділу C-Lab.

Одним з них стане спеціальна система калібрування EZCal, яка дозволить користувачам налаштувати якість зображення на телевізорі за допомогою смартфона.

За задумом інженерів C-Lab, за допомогою мобільного додатку EZCal користувач зможе самостійно відкалібрувати зображення на розумному телевізорі відповідно до рівня і характеру освітленості в кімнаті, не вдаючись до використання спеціалізованих приладів.

Читайте також:  Panasonic представила голографічний дисплей для автомобілів нового покоління

Крім того, бренд анонсував кілька оригінальних рішень, в числі яких — сканер тканин для визначення режимів прання і необхідного догляду за одягом, ШІ-консультант по марках вин і компактний контейнер для зберігання кисню з можливістю підключення до респіратора.

Список нових проектів компанії також включає розумні ваги для дітей і платформу змішаної реальності для спільної роботи з використанням 5G-мереж. За традицією Samsung в майбутньому відбере найперспективніші проекти і може вивести їх в окремі самостійні бренди.

Джерело: Yahoo