Авто

На тестах помітили рестайлінговий Skoda Kodiaq

2021 Skoda Kodiaq Facelift

У Німеччині проходять дорожні випробування оновленої версії популярного кросовера Skoda Kodiaq.

Про це повідомляє портал Motor1. Флагманський кросовер із Млада Болеслава, що дебютував у 2016 році, був добре прийнятий покупцями. Однак, з урахуванням жорсткої конкуренції в сегменті, компанія активно працює над рестайліновою версією.

2021 Skoda Kodiaq Facelift

Про це свідчить майстерно замаскований прототип, за камуфляжем якого ховаються косметичні зміни, заплановані для Kodiaq 2022 модельного року. На фари та задні ліхтарі нанесені наклейки зі знайомою графікою, щоб змусити нас повірити в те, що світлотехніка не змінилася.

Читайте також:  Компанія BMW підготувала для клієнтів новорічний сюрприз (Відео)

Але насправді автомобіль отримає нову світлодіодну матричну оптику, хоча і збереже “двоярусне” розташування фар та ліхтарів. Задні ліхтарі також будуть відрізнятися малюнком, хоча їх поки ретельно приховують від сторонніх очей.

2021 Skoda Kodiaq Facelift

У процесі рестайлінгу автомобіль отримає облицювання радіатора у стилі нового покоління моделі Octavia, інші бампери, а також розширений асортимент легкосплавних дисків.

Щодо моторів для новинки, то інформації наразі немає. Однак з урахуванням того, що компанія почала електрифікувати свої моделі, можна очікувати появи у Kodiaq гібридної версії.

Також автомобіль отримає оновлені в минулому році інформаційно-розважальні системи з розширеним функціоналом, підтримкою Appla Car Play та Android Auto, а також “хмарним” сервісом.