Авто

Skoda розкрила ім’я і перші подробиці нового компактного кросовера

Skoda Vision IN

Чеський автовиробник Skoda розкрив перші подробиці про компактний кросовер-серійне виконання торішнього концепту Vision IN. Автомобіль отримає назву Kushaq і дебютує вже в березні поточного року.

Компанія спочатку заявила про намір дотримуватися однаковість в назвах кросоверів-всі імена повинні починатися на букву «K» і закінчуватися на букву «Q».

Саме слово kushaq взято з індійської історії і в перекладі з санскриту позначає «імператор» або «король». Це ще раз підтверджує, що крім ринку Індії модель навряд чи з’явиться десь ще.

Читайте також:  Опубліковані перші знімки оновленої Audi A8

Крім назви, стали відомі і перші подробиці компактного кросовера для індійського ринку. Зовні автомобіль буде виконаний в дусі концепт-кара Vision IN, який марка показала в лютому 2020 року.

В основу ляже спрощена модульна архітектура MQB-A0, розроблена спеціально для Індії. Поки що інших даних про новинку в компанії не розкривають.

Концепт-кросовер Skoda Vision IN представили на одному з останніх “живих” автосалонів, який пройшов в Нью-Делі в лютому минулого року.

Прототип оснастили 1,5-літровим турбомотором віддачею 150 сил, в парі з яким працювала роботизована коробка з двома зчепленнями. Привід у моделі-виключно передній. Ймовірно, схожу модифікацію отримає і серійна версія.