Технології

ADATA розповіла про оперативну пам’ять стандарту DDR5

ADATA

Компанія ADATA Technology, відома як виробник комп’ютерних комплектуючих, розповіла про активну підготовку до випуску оперативної пам’яті наступного покоління DDR5. Нові модулі обіцяють значний приріст у швидкості передачі даних і пропускної здатності.

Ключовими партнерами ADATA у випуску DDR5-пам’яті стали виробники материнських плат MSI і Gigabyte. Всі три бренди працюють над ретельним тестуванням і оптимізацією модулів на новітніх платформах Intel, а також вивчають можливості розгону пам’яті.

Читайте також:  Останнє оновлення Windows «зламало» роботу VPN

“Будучи довгостроковими партнерами, Gigabyte і ADATA спільно тестують нові модулі пам’яті, щоб забезпечити їх максимальний розгінний потенціал на новітніх платформах від Intel”, – зазначив представник Gigabyte.

Нові модулі пам’яті DDR5 від ADATA запропонують виросли швидкості, обсяги і збільшену пропускну здатність на ядро процесора. Їх частоти будуть досягати 8400 МГц, а ємності модуля — доходити до 64 ГБ. Також нові модулі DDR5 стануть підтримувати корекцію помилок (ECC), а їх енергоспоживання зменшиться до 1,1 вольта.

Анонс нової пам’яті запланований на 11 січня і пройде в рамках виставки споживчої електроніки CES 2021.

Джерело: Techpowerup