Технології

Глава Xiaomi розповів, як компанія вирішила відмовитися від комплектних блоків живлення

Xiaomi

Один із знакових моментів презентації флагманського смартфона Xiaomi Mi11 стала відсутність в комплекті з гаджетом зарядного пристрою.

Однак, за словами генерального директора компанії, мова зовсім не про наслідування Apple — у своєму інтерв’ю він заявив, що бренд виношував подібну ідею задовго до відповідного кроку американської компанії.

Після того як стало відомо, що лінійка iPhone 12 буде поставлятися без комплектних блоків живлення, над Apple пожартували в соціальних мережах відразу кілька вендорів, включаючи Xiaomi. Але вже через два місяці китайський виробник представив власний флагман, який також не передбачає зарядного пристрою в коробці.

Читайте також:  Вчені створили імплант, який здатний регулювати рівень інсуліну в крові

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь стверджує, що компанія розглядала такий сценарій ще в 2015 році, опитуючи користувачів, щоб дізнатися їх ставлення до відсутності ЗУ в комплекті з новим смартфоном.

Топ-менеджер зазначив, що ідея відмовитися від аксесуара прийшла в той момент, коли компанія переїжджала в нову штаб-квартиру: співробітники були змушені викинути кілька коробок із зарядними пристроями. Xiaomi підкреслює, що не копіювала ідею Apple, а реалізувала власну лише в кінці минулого року.