Авто

Краш-тест найдешевшого кросовера Nissan Magnite: перші подробиці

Nissan Magnite

З’явилися перші подробиці про випробування найдешевшого кросовера в лінійці Nissan: модель Magnite повалили серії краш-тестів за методикою ASEAN NCAP. Поки відомо, що “бюджетник” заробив чотири зірки з п’яти можливих, а більш докладний звіт обіцяють опублікувати найближчим часом, повідомляє AutoCarIndia.com.

Програма випробувань автомобілів, офіційно представлених в країнах Південно-Східної Азії і Океанії, включає перевірку роботи систем активної і пасивної безпеки. Magnite, оснащений подушками безпеки водія і пасажира, системою стабілізації VDC, системою контролю тяги, ABS і EBD, впорався з краш-тестами гідно для моделі цього сегмента.

За ціною Nissan Magnite порівняємо з бюджетними моделями Lada: за кросовер в Індії просять 520 тисяч рупій, що становить 515,9 тисячі рублів за нинішнім курсом. Топова версія Magnite, оснащена повністю діодною оптикою, круїз-контролем і камерами кругового огляду, коштує помітно дорожче – 935 000 рупій або 349 тисяч гривень.

Читайте також:  Tesla готова до злиття з іншими автовиробниками

В основі моделі лежить платформа CMF, розроблена альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi. В Індії кросовер доступний з літровим “атмосферником” потужністю 72 кінські сили і п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. А в якості альтернативи пропонується 95-сильна “турботройка”, якій покладена як “механіка”, так і варіатор. Привід – тільки передній.