Авто

Kia приступила до випробувань серійного «автомобіля всього»

Kia Niro

Компанія Kia готує нову серійну модель, прообразом для якої послужив концепт HabaNiro, представлений на автосалоні в Нью-Йорку в 2019 році. Новинку помітили під час дорожніх випробувань в Німеччині: шпигуни сфотографували кросовер, який сам автовиробник позиціонує як «The everything car», що буквально перекладається як «автомобіль всього».

Шоу-кар HabaNiro – це чотиримісний електричний кросовер з автопілотом п’ятого рівня, який проїжджав на одній зарядці майже 500 кілометрів. Однак до кросоверів він відноситься лише умовно: в Kia вважають, що з таким же успіхом HabaNiro можна назвати сітікаром, позашляховиком, машиною для подорожей, а також його можна використовувати як високотехногічний мобільний офіс. Іншими словами, HabaNiro в буквальному сенсі “автомобіль для всього на світі”.

Читайте також:  Українські медики їздитимуть на Peugeot

Kia Niro

Фото: spyder7.com

Серійний варіант, помічений в Німеччині, щільно закутаний камуфляжем, проте вже можна з упевненістю сказати, що» товарної «версії не дісталися деякі оригінальні рішення концепту – наприклад, орні двері “крила метелика” замінили на звичайні. Зате серійний кросовер стане першою моделлю Kia з радіаторними гратами нового дизайну, в той час як у всіх сучасних автомобілів бренду цей елемент виконаний у фірмовій стилістиці «посмішка тигра».

Що ж до силових установок, то модель, швидше за все, запропонують в трьох модифікаціях: гібридній, плагін – гібридної і повністю електричної. Більше подробиць про новинку з’явиться в найближчі місяці, а прем’єра, за неофіційними даними, відбудеться до кінця 2021 року.

Читайте також:  Компанія BMW підготувала для клієнтів новорічний сюрприз (Відео)

Джерело: spyder7.com