Авто

Nissan Juke отримав спеціальну версію Enigma

Nissan Juke Enigma

Компанія Nissan “запустила” у Великобританії нову версію кросовера Juke під назвою Enigma (в перекладі з англійської — загадка, головоломка). Спеціальне видання легко відрізнити за оригінальними колесами чорного кольору, а також наявності голосового помічника Amazon Alexa. Ціна такого кросовера починається від 23 195 фунтів стерлінгів, що відповідає 865 тисяч гривень.

Вседорожник Nissan Juke Enigma можна забарвити в один з трьох непомітних кольорів. На вибір запропоновані сірий Gun Metallic Grey або перламутровий білий Storm White в поєднанні з чорним дахом, а також повністю чорний варіант.

Читайте також:  В Україні оцінили програми лояльності АЗС – результати

Темні колеса Akari на 19 дюймів і хитромудрий візерунок на бічних дзеркалах і даху — особливість спецверсії. У салоні є плашки з написом Enigma і мультимедіа з підтримкою онлайн-сервісів NissanConnect, навігацією і голосовим помічником Amazon Alexa.

Nissan Juke Enigma

Він, до речі, доступний вперше на моделі Nissan для Європи. До кросовера можна підключити домашній пристрій і через нього управляти деякими функціями. Наприклад, попросити Alexa завантажити адресу місця призначення в бортову навігацію машини, перевірити залишок палива або визначити місце розташування — всього 13 команд.

У Європі Juke оснащується трициліндровим двигуном 1.0 потужністю 117 кінських сил і 200 Нм крутного моменту. Залежно від виконання мотор можна поєднувати з шестиступінчастою «механікою» або семиступінчастим «роботом» DCT. Привід тільки передній. Ціна базової версії Visia у Великобританії – 18 185 фунтів стерлінгів, або 678 тисяч гривень.