Технології

Хакери зламують «розумні» будинки, викликають спецназ і транслюють штурм в прямому ефірі

Ring

ФБР розповіло, як група хакерів ламала пристрою «розумних» будинків, робила помилковий виклик і транслювала захоплення будинку спецслужбами в прямому ефірі.

ФБР розповіло про способи злому пристроїв “розумного” будинку, які дозволяють зловмисникам «нацькувати» спецслужби і поліцію на ні в чому не винних громадян. Зловмисники повідомляють про інцидент, а потім транслюють у прямому ефірі дії силовиків із захоплення об’єкта.

Представники ФБР не говорять про якийсь конкретний випадок, але подібні інциденти вже потрапляли у випуски новин. Наприклад, в листопаді NBC News розповів про випадок, коли поліція вирушила в будинок у Флориді після отримання дзвінка від чоловіка, який заявив, що він убив свою дружину і зберігав вибухівку.

Читайте також:  Samsung анонсувала свій перший пристрій з підекранною камерою [ВІДЕО]

Поліцейські нічого не виявили і заявили, що хтось «розіграв» їх, використовуючи «розумний» дверний дзвінок.

Інший хакер зламав системи будинку у Вірджинії і від імені власника відправив повідомлення поліції, що хоче вчинити самогубство. Приїзд поліції зловмисник транслював на онлайн-платформах і брав $5 за перегляд.

Повідомляється, що велика частина таких зломів відбувається через те, що власники використовують однакові паролі для всіх пристроїв. Через це, отримавши доступ до одного аккаунту, шахраї можуть автоматично увійти і в інші.

Виробник “розумних” дверних дзвінків Ring повідомляє, що рекомендує своїм користувачам використовувати двофакторну аутентифікацію, яка істотно ускладнює злом акаунтів хакерами.