Технології

Користувачі WhatsApp встановили рекорд на Новий рік

WhatsApp

Пандемія коронавірусу внесла корективи в плани на новорічні свята. Замість того щоб провести цей час з рідними, багато хто волів залишитися вдома.

Втім, численні онлайн-сервіси допомогли всім бути хоч трохи ближче один до одного. За словами компанії Facebook, в цей Новий Рік користувачі WhatsApp встановили рекорд.

WhatsApp

Звіт Facebook повідомляє, що напередодні 2020 року користувачі соціальної мережі Facebook надіслали рекордну кількість повідомлень. Але вже в березні 2020-го цей рекорд побили кілька разів, коли з введенням карантину через коронавірус люди стали активніше використовувати інтернет для зв’язку один з одним.

Читайте також:  WhatsApp екстрено переносить оновлення політики конфіденційності

Втім, 31 грудня 2020-го був зафіксований новий історичний максимум. Користувачі WhatsApp здійснили понад 1,4 мільярда голосових і відеодзвінків — найвищий показник за один день.

Повідомляється, що кількість дзвінків через WhatsApp напередодні Нового року зросла на 50% порівняно з цим же днем в 2019-м. Крім того, 31 грудня в Facebook і Instagram по всьому світу провели 55 мільйонів прямих трансляцій.