Авто

Новий Audi A8 потрапив в об’єктиви фотошпигунів у Німеччині

Audi A8

Компанія Audi готує рестайлінгову версію свого флагманського седана Audi A8, передсерійні прототипи якого помічено на тестах у Німеччині.

Про це повідомляє портал Carscoops. Представлений три з половиною роки тому Audi A8 четвертого покоління готується до оновлення в середині життєвого циклу.

Два прототипи флагманського седана було виявлено на тестах у Німеччині. На ілюстраціях видно, що автомобіль вирізняється новою світлотехнікою з матричними фарами. Крім того, у процесі модернізації машина отримає видозмінену радіаторну решітку та більш виразні бампери.

Читайте також:  Відео: сім поколінь Porsche 911 Turbo поборолися один з одним в гонці

Audi A8

Імовірно, стилістика інтер’єру збережеться від нинішньої версії, але деякі зміни стосуватимуться функціоналу інформаційно-розважальної системи, а також асортименту матеріалів оздоблення.

Інформація щодо сімейства силових агрегатів поки зберігається в таємниці, але відповідно до трендів очікується, що витрата палива та кількість шкідливих викидів скоротиться у порівнянні з нинішньою версією.

Крім того, гібридна модифікація PHEV може отримати нову батарею, яка дозволить збільшити запас ходу на електротязі. Нагадаємо, що нинішній A8 TFSI e може подолати близько 27 км без використання ДВС та розганяється до “сотні” за 4,9 секунди.

Очікується, що оновлений Audi A8 дебютує у кінці цього року у якості моделі 2022 року.