Авто

Представлений оновлений гібрид Bentley Bentayga

Bentley Bentayga

Компанія Bentley представила оновлений варіант гібридного позашляховика Bentayga. До цього дебютували модифікації з 550-сильним бітурбомотором V8 і “заряджена” версія Speed з 6,0-літровим W12, що видає 635 сил.

Силова установка кросовера залишилася колишньою. Гібридна версія як і раніше оснащується трилітрової бітурбо бензинової «шісткою», 128-сильним електромотором і батареєю ємністю 17,3 кіловат-години. Сумарна віддача-450 кінських сил.

Bentley Bentayga

Динамічні характеристики оновленого гібрида не уточнюються. Ймовірно, вони теж не поміняються: дорестайлінговий варіант набирав «сотню» за 5,5 секунди, а його максимальна швидкість становила 254 кілометри на годину.

Читайте також:  Kia перейменує флагманський седан і зробить його дорожчим

Відео: оновлений Bentley Bentayga

Згідно з даними Американського агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), Гібридна Bentayga може проїхати на електротязі 29 кілометрів. При цьому його витрата палива в змішаному циклі і на трасі порівняємо з показниками машини, оснащеної мотором V8.

Bentley Bentayga

Оновлення гібридної модифікації (як у випадку з іншими версіями) полягають в основному в доопрацьованому дизайні екстер’єру і салону. У моделі повністю змінилося оформлення передньої і задньої частин кузова, а в салоні найпомітнішими змінами стала нова мультимедійка і цифрова панель приладів.

Джерело: Bentley