Авто

У Китаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla

Tesla станція

На підземній парковці торгового комплексу Jing’an International Center в Шанхаї відкрилася найбільша зарядна станція Tesla. Одночасно на ній можуть заряджатися 72 автомобіля.

Станція з 72 терміналами Supercharger з’явилася в головному діловому кварталі Шанхая через місяць після відкриття в Каліфорнійському Файербо “заправки” на 56 місць. Зараз це найбільша станція Tesla в світі – але не найпотужніша.

За даними Engadget, китайці використовують зарядники Supercharger V2 потужністю до 150 кіловат, тоді як в Каліфорнії встановлені 250-кіловатні V3. Різниця в швидкості у них суттєва: статистика говорить, що середній час зарядки на “швидких” терміналах вдвічі менше, ніж на звичайних.

Напередодні Tesla також відзвітувала про продажі за 2020 рік. З січня по грудень компанія випустила 509 737 електромобілів, що на 40 відсотків більше, ніж за 2019-й, і з них доставила клієнтам 499 550 машин.

Читайте також:  Європейці масово пересідають на старі автомобілі

Потужний приріст дав четвертий квартал, а найпопулярнішою моделлю — причому не тільки для Тесла, але і в світі, — стала Model 3. У листопаді 2020-го з Шанхайської Гігафабрики 3 компанія поставила більше 20 000 седанів, показавши зростання в 78 відсотків.

У 2021 році Tesla планує розширити географію присутності. Компанія готується вийти на індійський ринок, після чого він офіційно буде присутній в 34 країнах. На батьківщині слонів і Боллівуду американська марка спочатку організовує продажі, а потім оцінить перспективи розгортання виробництва.