Технології

Блогер створив працюючу копію «карти мародерів» з Гаррі Поттера [ВІДЕО]

Карта мародерів

Шанувальникам книг і фільмів про Гаррі Поттера добре відома так звана “карта мародерів”, що дозволяє стежити за переміщенням інших людей в реальному часі. Блогер і винахідник Лукас Ріццотто взявся за створення максимально реалістичної репліки в реальному світі – і досяг успіху у своєму починанні.

Девізом ентузіаста стала знаменита фраза письменника Артура Кларка: “будь-яка досить просунута технологія не відрізняється від магії”. За словами винахідника, він хотів довести, що магія — це всього лише технологія, недоступна користувачеві. Як приклад він пропонує представити реакцію людей з 18 століття на сучасні прилади.

Читайте також:  Вчені розповіли про масштабний потоп на Марсі

Експеримент проходив на території великого замку. Насамперед блогер створив додаток, що фіксує координати смартфона кожну секунду, і додав в нього AR-складову. Потім він роздрукував створену за допомогою дрона і графічного редактора карту на папері, намагаючись не відходити від оригінального дизайну з фільмів.

Після цього місце розташування користувача смартфона з встановленою програмою стало відображатися на карті в реальному часі при перегляді через камеру гаджета або за допомогою гарнітури доповненої реальності.

Блогеру також вдалося реалізувати ефект анімації кроків і відображення імен, як в оригінальному творі. В якості фінального штриха він зробив так, щоб карта «пробуджувалася» після проголошення фрази: «урочисто клянуся, що замишляю пустощі, і тільки витівкиа».

Читайте також:  Ринкова вартість Xiaomi досягла рекордного значення

Автор незвичайної карти також пообіцяв незабаром опублікувати нове відео, присвячене “чарівній” карті.

Джерело: indiatimes