Технології

LG запатентувала «рулонний» ноутбук з гнучким дисплеєм

LG

В асортименті LG вже є оригінальні телевізори, гнучкий екран яких згортається в рулон — але схоже, що компанія планує випуск і інших подібних пристроїв. У своїй новій патентній заявці бренд показав, як буде виглядати ноутбук, здатний в «похідному» положенні скручуватися в невеликий тубус.

LG подала патент на оригінальну конструкцію ноутбука, яка передбачає використання гнучкого дисплея, нижня частина якого являє собою сенсорну клавіатуру.

LG

Застосування спеціальних напрямних дозволяє обійтися без “зайвих” механічних елементів і забезпечити дисплею вільний хід при розкритті кришки ноутбука.

Читайте також:  Samsung оснастить смартфони функцією калібрування телевізора

Завдяки такій конструкції LG імовірно зможе значно знизити вагу і габарити пристрою. Крім того, при необхідності його можна буде згорнути в рулон, а зовнішня частина корпусу буде захищати екран від механічних пошкоджень при транспортуванні.

Апарат поки представлений лише у вигляді ескізу, але дизайнери вже створили концепт-рендери ноутбука в подібному форм-факторі.

LG

Представники LG поки не повідомляли про можливий реліз фірмового лептопа з гнучким дисплеєм, але, за даними інсайдерів, в компанії йде активна розробка смартфона з подібним екраном.

Джерело: Gizchina