Авто

Tesla Model 3 проїхав близько 600 кілометрів на автопілоті [ВІДЕО]

Автопілот

Компанія Tesla продовжує вдосконалювати функцію автоматичного водіння Full Self-Driving (FSD) для своїх електрокарів. Восени минулого року Ілон Маск оголосив про старт закритого бета-тестування фірмового автопілота, а днями в мережі з’явився відеоролик, що демонструє можливості FSD на практиці.

Згідно з записом, автомобіль Tesla Model 3 з встановленою бета-версією Full Self-Driving успішно здійснив міжміську поїздку з Сан-Франциско в Лос-Анджелес.

Автор ролика продемонстрував, як розумна електроніка справляється з керуванням автомобіля в різних умовах — на швидкісному шосе і міських вулицях.

Читайте також:  Названо особливості та ціни на дизельні VW Passat зі США

В цілому власник електрокара залишився задоволений поїздкою, але зазначив і кілька недоліків системи. Так, при в’їзді в Лос-Анджелес водієві довелося на секунду взяти керування автомобілем в свої руки, щоб об’їхати перешкоду на дорозі. Його втручання також знадобилося при заїзді на заправку.

Крім того, ентузіаст відзначив дивну поведінку FSD на одній з вулиць Сан-Франциско, коли автомобіль міняв смугу руху без видимої необхідності.

Втім, за його словами, оновлений алгоритм можна вважати серйозним досягненням Tesla — за допомогою камер, радарів, ультразвукових датчиків і системи аналізу даних про водіння у нього є всі шанси досягти стану «повного автопілота».

Читайте також:  Європейці масово пересідають на старі автомобілі

Джерело: engadget.com