Суспільство

Дитячі лікарні в США оснастять консолями Nintendo. Вони допомагають видужувати швидше

nintendo starlight

Останнім часом з’являється все більше досліджень, що спростовують стереотип про шкоду відеоігор. Додатково до цього компанія Nintendo вирішила запустити соціальний проект: частина лікарень в США буде оснащена ігровими консолями Starlight Nintendo Switch, які повинні допомогти дітям одужувати швидше.

По суті, Starlight Nintendo Switch-це звичайний Nintendo Switch з невеликими змінами для лікарень. Проект був запущений ще в 2019 році, а першим медзакладом, який отримав таку консоль, стала дитяча лікарня Мері Брідж в місті Такома, штат Вашингтон, передає CNN.

Тепер Nintendo почне розміщувати Switch в лікарнях масово. На приставках встановлено більше 25 ігор – від Super Mario Party До The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Читайте також:  У Китаї побудують музей у формі величезної хвилі з зеленим дахом-парком

Джулі Херцог, керівник дитячої лікарні Мері Брідж, зазначила користь цієї ініціативи. За словами доктора, ігрові приставки стали прекрасним засобом для відволікання уваги, яке дозволяє дітям тимчасово забути про свої недуги, а отже — краще переносити непростий процес лікування.

До того ж за допомогою консолей діти можуть повеселитися тоді, коли це їм необхідно найбільше.