Авто

Розкрито новий фірмовий слоган Kia

Kia

Компанія Kia готується до зміни фірмового слогану і логотипу. За інформацією порталу TheKoreanCarBlog, основи корпоративної ідентичності Kia поміняються протягом місяця. Вже в січні девіз the Power to Surprise (“Мистецтво дивувати”) поступиться місцем слогану Movement that inspires (“рух, який надихає”).

Kia підтверджує прийдешні зміни, але утримується від подробиць. Однак завдяки витоку з південнокорейського патентного відомства, і новий слоган, і новий логотип стали надбанням громадськості.

Оновлену емблему не особливо приховує і сама фірма Kia: двомірний лейбл без овалу з написом назви марки іншим шрифтом вперше засвітився майже два роки тому.

Читайте також:  Bugatti розповіла про найбільш незвичайну технологію гіперкару Bolide

Еволюція логотипів Kia

Еволюція логотипів Kia

Зміна айдентики логічна, адже минулого року фірма Kia представила нову стратегію розвитку-Plan S. Концепція Plan S вимагає “перезавантаження” бренду на шляху до електрифікації та впровадження систем мобільності. Боси Kia вважають, що швидке розширення лінійки електромобілів дозволить залучити молоду аудиторію і підвищити престиж марки.

Втім, на поточних моделях Kia зміна корпоративної ідентичності навряд чи помітно відіб’ється: новий логотип буде з’являтися на автомобілях у міру проведення оновлень, а зміну логотипів на дилерських центрах, офіційних сайтах і у фірмових буклетах середньостатистичний покупець навряд чи помітить.

Поточний логотип Kia з’явився в 1994 році. Маркетологи корейської фірми незначно модернізували лейбл в 2004-му і 2012 році, але принципових змін не було. На деяких знакових моделях для внутрішнього ринку Kia використовує індивідуальні значки: чи збережеться ця практика після 2021 року, достеменно невідомо.