Авто

Mitsubishi випустить «заряджену» крос-купе e-Evolution

Mitsubishi e-Evolution

Фірма Mitsubishi випустить “заряджене” крос-купе за мотивами сміливого концепту e-Evolution зразка 2017 року. Японські журналісти стверджують, що прем’єра не за горами: електромобіль з модним форм-фактором покажуть до осені 2021 року. Технічно серійна версія Mitsubishi e-Evolution виявиться дуже близька до Nissan Ariya.

У концепту Mitsubishi e-Evolution серійний електрокросовер напевно “успадкує” купеподібний силует, “ікс-фейс” і характерну форму оптики. Однак непропорційних “суїцидальних” задніх дверей і по-спорткаровськи “завалених” стійок даху на конвеєрній версії не буде.

Читайте також:  Ралі Монте-Карло довелося скоротити через коронавірус

Інсайдери вважають, що платформу CMF-EV і двомоторну повнопривідну електричну силову установку крос-купе Mitsubishi розділить з топ-версією Nissan Ariya Performance. Це означає, що покупці можуть розраховувати щонайменше на 394 кінські сили і 600 Нм крутного моменту, а запас ходу на одній зарядці досягне 500 кілометрів.

Маркетологи Mitsubishi можуть відродити заради перспективного крос-купе ім’я Evolution, наслідуючи приклад колег з компанії Ford, але остаточне рішення ще не прийнято.

Японські журналісти прогнозують, що продажі електричного купеподібного позашляховика Mitsubishi почнуться восени 2021 року. Це означає, що світова прем’єра моделі відбудеться в першому півріччі.

Джерело: Spyder7