Авто

Ford збирає F-150 на парковках через ажіотажний попит

Ford F-150

Ford поки не може наздогнати попит на F-150 нового покоління, тому змушений оптимізувати виробництво шляхом виконання деяких складальних операцій поза заводом.

Незважаючи на невелику затримку з початком випуску, новий Ford F-150 виявився справжнім хітом продажів — виробник не встигає за ажіотажним попитом на пікап.

Тому, як повідомляє видання Detroit Free Press, деякі складальні операції і доопрацювання виконуються на парковках за межами заводу.

Наприклад, виробник встановлює ремені безпеки, а також виконує перевірку, настройку і оновлення програмного забезпечення на території стоянок поруч із заводом Ford в Детройті і навколо заводу в Канзас-Сіті.

Читайте також:  Nissan назвав свої моделі застарілими

За даними видання, мова йде про сотні автомобілів. Менеджер з глобальних виробничих і трудових комунікацій Ford Келлі Фелкер на питання американських журналістів відповіла, що компанія в обов’язковому порядку виконує фінальні перевірки якості пікапів до початку їх поставок дилерам — щоб переконатися, що всі автомобілі відповідають очікуванням покупців.

Вона також запевнила, що кількість машин на парковках навколо заводів скорочується в міру їх відправки дилерам.