Авто

Nissan назвав свої моделі застарілими

Nissan Armada

Головний операційний директор Nissan розповів, що пішло не так і хто винен в тому, що на сьогоднішній день у марки виявилося так багато застарілих моделей.

Навряд чи хтось посперечається з тим, що актуальний модельний ряд Nissan містить досить багато застарілих моделей, причому ця проблема характерна для самих різних ринків.

Як розповів в інтерв’ю виданню Car головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта, до цього призвели занадто амбітні плани колишнього глави марки Карлоса Гона, який мав намір завоювати восьмивідсоткову частку глобального ринку і був націлений на масове розширення у всіх можливих сегментах.

Читайте також:  Через 3 роки вартість електромобілів сильно впаде

В результаті цієї стратегії, запевняє Гупта, Nissan виявився з застарілими автомобілями і величезним модельним рядом, в якому немає ніякого сенсу.

Щоб виправити ситуацію, потрібно істотне скорочення витрат, а значить і зниження обсягів виробництва. Замість восьми відсотків світового ринку, Nissan зараз орієнтується на шість відсотків до 2023 року і буде активно використовувати свої партнерські відносини з французькою Renault та японською Mitsubishi, щоб досягти цієї мети.