Авто

Власники електрокарів Tesla отримали довгоочікувану опцію [ВІДЕО]

Model X

На честь різдвяних свят Tesla випустила спеціальне “подарункове” оновлення фірмової прошивки для електрокарів. Завдяки апдейту, що приспів до новорічних свят, власники автомобілів компанії отримали можливість самостійно міняти штатний звук клаксона на будь-який вподобаний.

Про нововведення розповів особисто глава Tesla Ілон Маск, а в мережі вже з’явилися відеоролики з демонстрацією роботи оригінальної функції.

За задумом інженерів, стандартний “гудок” власники Tesla, які встановили актуальну версію програмного забезпечення, можуть змінити на сторонній — наприклад, звук з популярних мемів або просто улюблену мелодію, завантаживши відповідний аудіофайл в пам’ять електрокара за допомогою USB-флешки.

Читайте також:  Представлена комерційна версія оновленого Duster

У компанії відзначили, що така опція доступна лише тим водіям, які придбали окремий програмний пакет налаштування зовнішнього гучномовця.

Є у нововведення і ще одне обмеження – відтворювати кастомні звуки можна тільки на припаркованому автомобілі, відповідно до правил дорожнього руху.

Примітно, що вперше подібну функцію Ілон Маск анонсував ще в жовтні 2019-го. На її реалізацію у компанії пішло більше року, і розробники поспішили випустити оновлення до настання різдвяних свят.