Технології

240 fps і гаряча курочка. KFC випустила власну «консоль»

KFConsole

До кінця 2020 року не залишилося ніяких сумнівів в тому, що відеоігри стали цілком вже традиційним засобом проведення дозвілля. Зайве підтвердження цьому – ніяк не пов’язані з геймінгом бренди, які намагаються «пофліртувати» з аудиторією, яка грає. Один з таких – фастфуд-мережа KFC, що випустила власну консоль.

KFConsole – це не зовсім консоль. Насправді пристрій являє собою свого роду персональний комп’ютер в кастомному корпусі, який мережа фастфуду зібрала з партнерами з CoolerMaster, ASUS, Intel та іншими.

Читайте також:  У Гонконзі запустили першу комерційну службу аеротаксі

KFConsole

Примітно ігровий пристрій не тільки фактом власного існування або досить потужною начинкою, що дозволяє грати в дозволі 4К і кадровою частотою до 240 fps.

У KFConsole вбудована камера для підігріву курки, за допомогою якої можна приготувати страву прямо під час гри.

Звичайно ж, KFConsole в першу чергу служить забавним інфоповодом, який придумав PR-відділ одного з найпопулярніших ресторанів в світі, але, з іншого боку, це і не розіграш.

Правда, інформації про те, коли незвичайний пристрій надійде на споживчий ринок і скільки (навіть приблизно) воно буде коштувати, поки немає. Переглянути розширену презентацію консолі від KFC можна за цим посиланням.