Авто

Ford не планує припиняти виробництво Mustang

Ford Mustang Shelby GT350

Незважаючи на те, що Mustang залишився єдиним легковим автомобілем в модельній лінійці Ford північноамериканського ринку, його майбутнє поки безхмарне.

Знаменитий поні-кар в 2021 році залишився єдиним легковим автомобілем в модельному ряду Ford на ринку США серед безлічі кросоверів, позашляховиків і пікапів.

Незважаючи на це, як заявив в інтерв’ю виданню Ford Authority бренд-менеджер Mustang Джим Оуенс, він буде випускатися як мінімум ще одне покоління — хоча в сумарному обсязі продажів марки поні-кар займає зовсім крихітну частку. За словами Оуенса, «Мустанг», тим не менш, є найбільш продаваним спортивним автомобілем у світі.

Читайте також:  Tesla Model S обійшла конкурента по одній з головних характеристик

Варто відзначити, що на глобальний ринок поні-кар вийшов тільки в своєму нинішньому поколінні, а велика частина його продажів як і раніше припадає на північноамериканський ринок.

Ford Mustang наступного покоління під кодовою назвою S650 повинен з’явитися в 2022 році. Ходять чутки, що новий поні-кар вперше в історії отримає повнопривідну трансмісію. Поки можна з упевненістю сказати лише те, що майбутній «Мустанг» напевно буде в тому чи іншому вигляді електрифікований.