Авто

Honda придумала противірусну маску для автомобілів

Kurumask

Компанія Honda розробила противірусну маску для салоннного фільтра автомобіля. Представники марки стверджують, що вона здатна вловлювати до 99 відсотків вірусів, що передаються по повітрю.

При розробці новинки під назвою Kurumask (“маска для автомобіля”) Хонда співпрацювала з групою інженерів, які готують спеціальні автомобілі для перевезення пацієнтів з COVID-19. Kurumask працює так само, як і звичайна маска. Її необхідно просто надіти на Салонний фільтр, при цьому маска не втратить своєї ефективності протягом року.

Читайте також:  Porsche Taycan перетнув США за 44 години і побив рекорд Tesla

Тестування новинки проводилося на Кей-карі Honda N-Box, Клімат-контроль якого працював в режимі рециркуляції. Випробування показали, що Kurumask видаляє 99,8 відсотка знаходяться в повітрі вірусних крапель за 15 хвилин, а за 24 години — 99,9 відсотка. Дані щодо ефективності маски саме у випадку з коронавірусом, в Хонді не наводять.

На даний момент противірусна маска пропонується тільки для моделі Honda N-Box. Очікується, що в майбутньому вона стане доступна і для інших автомобілів марки.

Вартість Kurumask в Японії становить 7040 єн (близько 1,8 тисяч гривень).

Джерело: Honda