Технології

Яким буде iPhone 13

Iphone

В мережі почали з’являтися перші чутки про флагманський смартфон 2021 року компанії Apple iPhone 13.

Після презентації iPhone 12 пройшло всього пара місяців, проте в мережі вже з’являються чутки про наступне покоління смартфонів американської компанії Apple.

Аналітик Мін-Чі Куо вважає, що в лінійку iPhone 13, як і в цьому році, увійде три смартфона — iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max.

Читайте також:  NASA планує побудувати місячну базу за допомогою 3D-принтера

У наступному році Apple серйозно займеться поліпшенням камер смартфонів. З чуток, ширококутний сенсор стане значно більш світлосильним – його діафрагма збільшиться до f / 1.8.

Також раніше повідомлялося, що Apple може почати співпрацювати з Samsung для додавання в майбутні iPhone перископічного телеоб’єктиву.

Повідомляється, що базові версії iPhone 13 отримають LTPS дисплеї, а Pro-версії будуть оснащені ltpo дисплеї з частотою оновлення кадрів 120 Гц. LPO екрани більш енергоефективні, а значить вони будуть нівелювати підвищене енергоспоживання, викликане режимом 120 Гц.

Варто відзначити, що ця інформація не є офіційною, так як дані грунтуються на інсайдерських витоках, тому до неї варто ставитися з часткою скепсису.