Авто

Ferrari випустить ще два кросовера після Purosangue

Тестовий прототип Ferrari Purosangue

Ferrari, що славиться своїми суперкарами, збирається вступити в новий для себе сегмент. Причому, за даними видання Car, в планах італійської марки значаться не один, а відразу три кросовери.

Первістком Ferrari стане Purosangue, який побачить світ в 2022 році, а за ним підуть ще два кросовера з електричними силовими установками.

Purosangue носить внутрішньозаводський Індекс F175, а інші, поки непідтверджені розробки, – F244 і F245. Car повідомляє, що їх побудують на тій же архітектурі, на якій базується перший кросовер марки – Front Mid Engine Architecture від Ferrari Roma.

Читайте також:  Найбільш популярний електрокар Європи перевірили на надійність рекордним пробігом

Обидва автомобілі можуть отримати повністю електричну силову установку, до складу якої увійдуть чотири незалежних мотора (по одному на кожному колесі) сумарною потужністю до 619 кінських сил. Вони будуть живитися від літій-іонної батареї з базовим об’ємом 80 кіловат-годин.

Тестовий прототип Ferrari Purosangue

За даними видання, перший електрокрос з’явиться в 2024 році, а другий представлять двома роками пізніше. Однак у травні директор італійського автовиробника Енріко Галлієра заявляв, що перший повністю «зелений» Ferrari надійде в продаж не раніше 2025 року і буде суперкаром.

Що стосується Ferrari Purosangue, то його розробка знаходиться в активній фазі – кросовер вже двічі попадався шпигунам під час дорожніх тестів. Purosangue, або “чистокровний” в перекладі з італійської, отримає гібридну силову установку на базі V8, що розвиває більше 700 кінських сил. Платформа також передбачає використання моторів V6 або V12.