Авто

Audi Q3 відкликають через педаль гальма, яка відвалюється

Audi Q3

Відразу в декількох країнах оголосили відкликання кросоверів Audi Q3 другого покоління. З’ясувалося, що через помилку постачальника педаль гальма може погнутися або відвалитися, що загрожує серйозними наслідками.

Поки скарг на дефекту деталь від власників не надходило, але автовиробник вже запустив відкликну кампанію в США і Канаді. Модель представлена і на українському ринку.

Провину на себе взяв постачальник, німецька фірма BOGE Elastmetall GmbH. Із заяви Національного управління безпекою дорожнього руху США (NHTSA) випливає, що про проблему з педаллю гальма стало відомо ще в серпні 2020 року, після чого Audi почала внутрішнє розслідування, а зараз оголосила про відкликання 313 кросоверів в США і 37 – в Канаді.

Читайте також:  Виробник iPhone представив перші електрокари. Відразу три штуки

При цьому автовиробник підкреслив, що йому не відомо про випадки поломки педалі, і скарг від клієнтів не надходило.

У NHTSA пояснили, що педаль гальма складається з кронштейна і майданчика, яка приварена до нього в п’яти точках. Через неякісне зварювання при сильному впливі на педаль з боку водія (наприклад, при екстреному гальмуванні) майданчик може відірватися від кронштейна або погнутися.

На зазначених автомобілях перевірять всі п’ять точок зварювання на педалі гальма і якщо хоча б вона з них відсутня, то деталь замінять цілком. Ремонт буде виконаний безкоштовно для власників.

Джерело: nhtsa.gov