Технології

Xiaomi показала роботу режиму нічної зйомки відео на новому Mi11

Xiaomi M11

Ще до офіційної презентації нового флагмана Xiaomi Mi11 виробник обіцяв, що смартфон порадує якістю запису відео при поганому освітленні. У Мережі вже почали публікувати перші відгуки про пристрій, а разом з тим з’явилися і приклади нічної зйомки.

Однією з особливостей Xiaomi Mi11 стала підтримка режиму нічної зйомки при записі відео. Для цього використовується спеціальний алгоритм, який отримав назву BlinkAI.

Для демонстрації його роботи Xiaomi випустила пару роликів, на яких показані приклади відео без цієї функції і з включеною.

Читайте також:  ШІ від Google створив незвичайні рецепти випічки

Активація BlinkAI робить картинку помітно світліше, дозволяючи побачити набагато більше деталей. На представлених відео при включенні нічного режиму можна розглянути зелену траву, чіткі обриси дерев і будівель і багато інших об’єктів. Правда, при цьому в кадрі з’являється більше засвітів.

За запевненнями Xiaomi, реалізувати в M11 нічний режим при зйомці відео вдалося за рахунок використання штучного інтелекту BlinkAI і нейронного процесора в новій мобільній платформі Snapdragon 888, встановленої в смартфоні.