Авто

В Україні побудували гігантський позашляховик Ukraine

Позашляховик Ukraine

Автомеханіки Юрій Кордупель та Іван Коруна з міста Збараж, Тернопільська область, власноруч побудували унікальний позашляховик. Машина отримала назву “Україна”, а її характерною рисою є великі габарити – розміром вона з повноцінну вантажівку.

Про незвичайну саморобку в своєму сюжеті на YouTube розповів канал “Суспільне. Тернопіль”. Як випливає з ролика, за основу майстри взяли шасі від військової вантажівки підвищеної прохідності ГАЗ-66. Від цієї ж моделі позашляховику частково дістався і кузов. Водночас двигун – дизель потужністю 150 к.с. – і кермо запозичили у старого Mercedes-Benz (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Читайте також:  Tesla Model S обійшла конкурента по одній з головних характеристик

Важить “Україна” понад 4,5 тонн, на борт вона може прийняти до 7 осіб. Максимальна швидкість руху позашляховика становить 90 км/год, а ось яка витрата пального, поки невідомо – зараз машина проходить дорожні випробування, які мають це встановити.

Щоб на такому великому авто було комфортно пересуватися, його оснастили камерою заднього виду. Також “Україну” забезпечили електричними склопідйомниками і люком. Позаду встановлено сходи на дах, а на капоті видніється великий хромований шильд “Ukraine”.

На створення автомобіля пішло більш ніж 3 роки і понад 25 тис. доларів. За словами керівника проєкту, Юрія Кордупеля, це вже його третя саморобна машина – до цього механік зібрав звичайний та дитячий багі.

Читайте також:  У Volkswagen попрощалися з електричним e-Golf