Технології

Згідно з дослідженням, американці витрачають дві третини життя на перегляд екранів цифрових гаджетів

За комп'ютером

Локдаун змусив багатьох людей у всьому світі проводити величезну кількість часу, дивлячись в екрани різних гаджетів. Але, згідно з новим дослідженням, і до початку пандемії люди витрачали на це більшу частину життя. Опитування показало, що середньостатистичний американець витрачає приблизно 44 року на перегляд різних цифрових екранів.

У дослідженні, проведеному компанією OnePoll, вчені опитали 2 тисячі дорослих американців. Вони з’ясували, яку середню кількість часу людина витрачає на перегляд екранів різних цифрових пристроїв.

Виявилося, що середньостатистичний житель США витрачає 4 години 30 хвилин на перегляд телевізора, 4 години 33 хвилини – на екран смартфона, більше 3 годин на ігрові пристрої і майже 5 годин на ноутбук.

Читайте також:  Нова функція Android дозволить ділитися додатками без інтернету

В цілому американці витрачають 17 годин 9 хвилин на перегляд екранів цифрових пристроїв щодня. За рік ця кількість сягає понад 6 тисяч годин. Якщо середня тривалість дорослого життя американця – 78 років, то виходить, що 52 роки цього життя йде на перегляд екранів різних цифрових гаджетів.

Дослідники також відзначають, що ці результати були отримані до початку пандемії. Зараз, на їхню думку, американці витрачають на перегляд цифрових пристроїв близько 19 годин на добу. Приблизно 3 з 4 опитаних заявили, що без гаджетів вони були б “втрачені” під час пандемії.