Технології

HUAWEI запатентувала методику видалення подряпин з дисплеїв смартфонів

Царапини на екрані телефона

Багато сучасних смартфонів випускаються в скляних корпусах, які при контакті з гострими предметами нерідко втрачають товарний вигляд.

Подряпатися може і дисплей, заміна якого – задоволення не з дешевих. В якості альтернативи такій “операції” HUAWEI запропонувала спеціальну фірмову методику, що дозволяє виправити прикрий косметичний дефект без покупки дорогих деталей.

На сайті Національного відомства інтелектуальної власності Китаю був опублікований патент, який озаглавлений як “Методика та обладнання для видалення подряпин зі скла”.

Читайте також:  WhatsApp екстрено переносить оновлення політики конфіденційності

HUAWEI

При цьому порядок дій при видаленні дефектів на дисплеї і задній кришці дещо відрізняється. Так, якщо» освіжити ” потрібно екран, то його попередньо необхідно обробити спиртом, а у випадку з тильною панеллю застосовується ультразвукове очищення.

Після підготовки поверхні, згідно документації, пропонується використовувати спеціальну суміш, що включає 35-45% акрилату і 50-60% епоксидної смоли, а також ряд модифікуючих добавок.

Потім приготований склад наноситься на прозору плівку, яка наклеюється на пошкоджену ділянку смартфона. Завершується процес сеансом опромінення відновлюваної поверхні ультрафіолетом з довжиною хвилі від 320 до 420 нм.

Поки невідомо, коли HUAWEI почне реалізацію запатентованого набору для видалення подряпин – ймовірно, спочатку вона дебютує у фірмових сервісних центрах бренду.

Читайте також:  Яким буде iPhone 13

Джерело: ITHome