Авто

Аналітик уточнив можливу дату випуску першого електрокара Apple

Apple car

Чутки про появу в асортименті Apple власного автомобіля з електродвигуном вже не раз світилися в мережі — так, видання Reuters навіть спрогнозувало дебют новинки в 2025-м.

З цим твердженням не погодився авторитетний галузевий аналітик Мін-чі Куо, який назвав зовсім інші терміни анонса — і навів переконливі аргументи на користь своєї теорії.

На думку експерта, ринок “надмірно оптимістичний” щодо графіка випуску Apple Car — він порадив інвесторам уникати покупки акцій автомобільного підрозділу компанії найближчим часом. Зокрема, він вказав на відсутність конкретних специфікацій майбутнього електрокара.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser нового покоління отримає три мотора V6

Крім того, вендор ще навіть не визначився з постачальниками запчастин. Третя причина, по якій, як зазначає Куо, дебют новинки затримається, полягає в підході компанії Apple бізнесу — без певної конкурентної переваги на ринку вона ніколи не поспішає з випуском нової продукції.

Аналітик також вважає, що Apple буде робити ставку на програмне забезпечення, а не на самі комплектуючі автомобілів. При цьому для отримання достатніх напрацювань в області ШІ компанії знадобиться чимало часу. Відповідно, реліз першої моделі Apple Car, за найоптимістичнішим прогнозом Мін-Чі Куо, відбудеться лише в 2028 році.

Джерело: 9to5mac.com