Технології

Windows 10X отримає одну з фішок macOS для нових MacBook

Windows 10X

Спочатку Microsoft планувала випустити Windows 10x вже до кінця 2020 року, але потім перенесла реліз, щоб доопрацювати функціональність операційної системи.

Згідно з недавнім звітом мережевих інформаторів, в новій версії “вікон” з’явиться корисна особливість, яку демонстрували топ-менеджери Apple під час презентації лінійки ноутбуків на фірмовому процесорі M1.

Мова про функцію Modern Standby, яка передбачає миттєве включення дисплея в той момент, коли власник відкриває кришку ноутбука. При цьому розробники Microsoft прагнуть максимально скоротити час, який системі потрібно на відновлення роботи.

Читайте також:  NASA поділилося найближчими планами підкорення космосу

Так, власники нових MacBook на платформі M1 неодноразово демонстрували, що дисплей пристрою включається практично моментально. Таке ж нововведення, за чутками, чекає і гаджети, які будуть працювати під управлінням Windows 10x.

Крім того, в Modern Standby, як очікується, буде реалізована функція постійного підключення, яка дозволить додаткам працювати в тлі навіть при перекладі пристрою в сплячий режим.

Windows 10X

Очікується, що “двоекранна” версія Windows 10x буде представлена в середині 2021 року.

Джерело: mspoweruser.com