Авто

Новий Ford Mondeo здивує екраном на всю ширину передньої панелі

Ford Mondeo

Китаї сфотографували передсерійний прототип нового Ford Mondeo. Як і передбачалося, в шостому поколінні Mondeo стане крос-універсалом, а однією з дизайнерських «фішок» моделі стане гігантський трисекційний екран на всю ширину передньої панелі.

Компанія Ford ніяк не коментує витік, але сумніватися, що китайські фотошпигуни підловили саме Mondeo не доводиться. Одинадцять місяців тому британські журналісти знайшли підтвердження того, що майбутній Mondeo стане крос-універсалом, а у закамуфльованого прототипу піднятий кузов і двохоб’ємний силует.

Читайте також:  Автомобіль за 11 млн євро перетворили на новорічну прикрасу

Маскування не дозволяє зробити однозначні висновки про зовнішність «шостого» Mondeo, але схоже універсал отримає вузькі передні фари і складові ліхтарі.

Китайський філія Ford вже почав експериментувати з дизайном інтер’єру локальних моделей, і наскільки можна судити, інтер’єр Mondeo багато в чому повторить оновлений Edge Plus.

Інтер'єр Ford Edge Plus для китайського ринку

Інтер’єр Ford Edge Plus для китайського ринку

У кросовера і універсала однаковий високий центральний тунель з шайбою вибору режимів руху і блоком бездротової зарядки, а також ідентичні екрани віртуальних приладів і мультимедіасистеми. Окремий дисплей для переднього пасажира – не єдина принципова відмінність салонів майбутнього Mondeo і Edge Plus: ймовірно, у універсала з’явиться сенсорний блок регулювань клімату.

Читайте також:  Відео: нова Audi RS6 поборолася в дрег-рейсінгу з Tesla Model 3

Прем’єра нового Ford Mondeo відбудеться у другому півріччі 2021 року. Цілком ймовірно, що китайська версія крос-універсалу буде відрізнятися від “глобальної”, і монструозний трисекційний дисплей залишиться прерогативою місцевого ринку.

Джерело: Autohome.com.cn