Авто

Дизайнер створив сучасний варіант культового автомобіля з «Назад в майбутнє»

DeLorean

Що вийшов в 80-х роках минулого століття спортивний автомобіль DeLorean DMC-12 не може похвалитися величезними продажами, але завдяки культовій кінотрилогії «Назад в майбутнє» він став одним з найбільш впізнаваних у світі. Через 40 років після початку продажів машини іспанський дизайнер створив концепт DeLorean наступного покоління.

Автомобіль випускали в США з 1981 по 1983 рік. Пік популярності DeLorean DMC-12 прийшов з виходом в прокат трилогії Роберта Земекіса «Назад в майбутнє».

Читайте також:  Американці стали палити більше палива через позашляховики і пікапи

За сюжетом винахідник Емметт Браун зробив з автомобіля машину часу, на якій юний Марті Макфлай потрапляє в різні часові відрізки.

=DeLorean

За словами іспанського автомобільного дизайнера Анхеля Гуерри, він здивований тим фактом, що всі 40 років не робилися спроби відродити серію. Саме так йому в голову прийшла думка створити концепт DeLorean з майбутнього.

Дизайнер впорався за кілька тижнів, працюючи тільки у вільний від основної роботи час. Анхель розповів, що прагнув досягти мінімалістичного дизайну спортивних авто, не втративши впізнаваний дух DeLorean.

DeLorean

“Це подяка машині і фільму, адже вони були дуже важливі в моєму дитинстві. Я показав, як може виглядати новий DeLorean для покоління мого сина”, – розповідає дизайнер.

Читайте також:  Як пандемія відбилася на світових продажах Lamborghini

Серед схожих елементів можна помітити впізнавані двері “крило чайки”. Нова модель отримала великі колеса і широкий кузов з плавними лініями, відповідними автомобілям 21 століття. Замість квадратних фар встановлена світлодіодна стрічка, що проходить через весь корпус.

Джерело: deloreanrental