Наука

Уфологи зловили радіосигнал і запевняють, що це інопланетяни

Позаземне життя

На початку року стало відомо, що глобальна ініціатива SETI, спрямована на пошук інопланетного розуму, припиняє своє існування. Що ж, судячи з усього, рішення було передчасним, адже зовсім недавно вдалося отримати найбільш вражаючий результат за всю історію спостережень.

Повідомляється, що проект для виявлення ознак позаземного життя Breakthrough Listen, одним із засновників якого був відомий фізик Стівен Хокінг, отримав дивний сигнал з системи Проксима Центавра. Важливо, що це найближча зірка до сонця, тому ситуація здається особливо приголомшливою.

Читайте також:  Японські дослідники показали світу зібрані зразки астероїда

Багато з тих, хто гаряче вірить в існування інопланетян, запевняють, що є кілька причин, що підтверджують позаземне походження сигналу. Так, він знаходиться в діапазоні 980 МГц, що виключає його зв’язок із супутниками і космічними зондами людини.

Мало того, частота сигналу змінюється, а він сам виходить з поверхні планети, що обертається близько зірки.

“Можливість того, що це штучний сигнал від Проксима Центавра, здається приголомшливою. Ми так довго шукали інопланетне життя, і думка про те, що вона може опинитися у нас на порозі, в найближчій зоряній системі, — це просто неймовірно», — діляться відкриттям дослідники.

Читайте також:  Вчені виявили взаємозв'язок між мозком людини і Всесвіту

Проте більшість вчених сумнівається в тому, що сигнал належить позаземної цивілізації, вважаючи, що шанс знайти в зазначеному місці інопланетний розум може наближатися до 0,01%.

Джерело: scientificamerican.com