Технології

Canon може відмовитися від кнопки спуску затвора в камерах

Canon

За сотню років існування фотоапаратів вони постійно вдосконалювалися, але є одна річ, яка залишалася завжди незмінною — кнопка спуску затвора. Схоже, що Canon планує зламати стереотип і замінити звичну кнопку багатофункціональною сенсорною поверхнею.

Новий патент Canon описує сенсорну поверхню, розташовану на місці звичної кнопки спуску затвора. Вказується, що вбудований датчик зможе ідентифікувати напрямок руху, а також силу тиску. Це повинно дозволити не тільки робити фотографії, але й визначати легке натискання для пошуку фокусу.

Читайте також:  Ультрафіолетові лампи виявилися вкрай небезпечними для зору

Canon

Поки неясно, які переваги дає сенсорна панель в порівнянні зі звичайною кнопкою. Можливо, це поліпшить захист камери від води і пилу. Проте фотографи неохоче приймають будь-які нововведення. Особливо все складно у професіоналів, які багато років відмовлялися від переходу на цифру, вважаючи за краще класичну плівку.

Немає ніякої гарантії, що патент буде втілений в реальну технологію на одній з камер Canon. Однак не виключено, що компанія все ж зможе показати переваги такого рішення.

Джерело: newsbeezer