Авто

MINI обіцяє радикальні зміни в дизайні

MINI Cooper 1499 GT

Глава MINI заявив, що майбутній хетчбек Cooper переживе найбільш кардинальне оновлення зовнішності за останні 20 років, але залишиться вірним філософії марки.

Хетчбек MINI Cooper нового покоління, який планують презентувати в 2023 році, буде грунтовно перероблений — настільки, що його дизайн можна буде назвати революційним.

Про це в інтерв’ю виданню Autocar розповів глава MINI Бернд Кербер.

За його словами, зміна вигляду буде для автомобіля “великим кроком – найбільшим за останні 20 років”. Топ-менеджер також додав, що навіть при таких радикальних змінах Cooper неодмінно залишиться вірний філософії дизайну MINI.

Читайте також:  Поліція зупинила водія за використання звичайних ліхтариків замість фар

Головний дизайнер MINI Олівер Хейлмер зазначив, що його команда проявила велику обережність, так як працювати з такими іконами дизайну, як Porsche 911 або MINI Cooper завжди досить складно — тим більше щось міняти в їх зовнішності.

Трьохдверний хетчбек Mini Cooper наступного покоління планують презентувати тільки в 2023 році. Крім версій з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, автомобіль повинен отримати і чисто електричні силові установки.