Політика

Кравчук пояснив слова Зеленського про мобілізацію

Леонід Кравчук

Перший президент України назвав заяву чинного глави держави про загальну мобілізацію через Крим нормальною відповіддю патріота.

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що заява президента Володимира Зеленського про масову мобілізацію жінок і чоловіків у разі нового нападу Росії – це нормальна реакція патріота. Свою думку політик висловив в ефірі телеканалу Україна 24 в суботу, 26 грудня.

“Будь-яка відповідь пов’язана з питанням, яке ставить журналіст. Журналіст задав питання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б усі. І питання було “якби”, і відповідь була в тому ж ракурсі”, – пояснив Кравчук.

Читайте також:  Зеленський дав пораду, як економити на газі

За його словами, глава держави не міг відповісти інакше.

“Коли я був уже не президентом, мене також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість різнокаліберної зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто став на мою землю, поки зброю тримають руки і поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом “підставляти другу щоку”. Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю”, – зазначив перший український президент.